Kürtaj videoları: Kürtaj nasıl yapılır? Kürtaj izle

Kürtaj videoları: Kürtaj nasıl yapılır? Kürtaj izle

Kürtajın nasıl yapıldığını öğrenmek isteyen değerli ziyaretçilerimize sunduğumuz bu kürtaj videosunda Jinekolog Op. Dr. Hakan Peker “kürtaj nasıl yapılır?” konusunu detaylı bir şekilde açıklıyor. Dora Hospital doktorlarından biri olan Jin. Op. Dr. Hakan Peker kürtaj videosunda, kürtaj olmayı düşünen hanımların kafalarındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için açıklamalarda bulunuyor.

Jinekolojik muayene pozisyonunda yapılan kürtajdan önce rahim durumu, büyüklüğü ve pozisyonu incelenir. Yumurtalık bölgesi bu incelemeler ışığında değerlendirilir. Daha sonra rağım ağzı görünecek duruma getirilir ve rahim ağzıyla vajen bölge özel sıvılarla hijyenik hale getirilir. Rahim ağzı açık pozisyona getirildikten sonra da kürtaj ameliyatı gerçekleştirilir.

Bu içerik kürtaj videoları, kürtaj videosu, kurtaj izle, kürtaj video, kürtaj nasıl yapılır izle, kurdas nasil yapilir, kürtaj nasıl yapılır video, krtaj izle, kürtaj nasıl yapılır video izle, kürdaj izle, kürtaj nasıl yapılır izle öğren, kürtaj nasıl yapılır, adet nasıl olur video, kurdaş nasıl yapılır izle, kürtaj videosu izle, 5 haftalık kürtaj videosu izle, kürtaj nasıl yapılır videosu, kürtaj video izle, kürtaj nasıl yapılıyor izle, kürtaj nasıl yapılır canlı izle konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 11 Ara 2010 Okunma: 61.570
Benzer yazılar


3 yorum

  1. Döne

    Ben de kurtaj yaptırdım 16 yasında ve sımdı de olmuyor çocuğum ve herkese dıyorum asla kurtaj yaptırmayın.

  2. crazy

    kürtaj bence cinayettir allah affetsin

  3. sinem

    ben 5 aylıdır evliyim 2 ci adetimde hamile kaldım 5 haflıkken düşük yatım 1 defa kürtaj oldum 3 defadır adet oluyorum agrılarım cok şiddetli bir diyer yandanda hamile olmak istiyorum ne yapmalıyım

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Yorumlarınız editör onayından sonra yayımlanacaktır. Lütfen yorumlarınızın imla kurallarına uygun olmasına ve tamamını büyük harfle yazmamaya özen gösteriniz.